in

Zvezda “Granda” se potukla na snimanju serije

Mlada pevačica Jelena Jovanović i učesnica rijalija “Srećna zvezda” Zlata Đurković razmenile su udarce i uvrede, posle čega su obe demonstrativno napustile set.

Bivša zvezda “Granda” Jelena Jovanović i učesnica rijalija “Srećna zvezda” Zlata Đurković potukle su se nedavno na snimanju serije “Savršen dan”. Netrpeljivost između glavnih glumica kulminirala je čupanjem za kosu i uvredama, posle čega su obe demonstrativno napustile set.

– Ne želim da budem predstavljena kao nasilnica, ali u tom trenutku netrpeljivost među nama je jednostavno kulminirala. Naglo smo obe reagovale, žao mi je što je izbio takav skandal na snimanju. Vrlo brzo smo imale sastanak sa producentima i rešile nesporazum. Ponovo radimo punom parom, već snimamo smo novu epizodu u Smederevu, čije se emitovanje uskoro očekuje – rekla je Jelena Jovanović za “Alo!”

Šta mislite o članku?

150 points
Upvote Downvote

Autor teksta: Dragan
Izvor:

Komentari

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Loading…

0

Komentari

0 komentara

Brutalno: Dunja Ilić pretučena u Sarajevu!

Ovako izgleda Ivana Selakov sa novom frizurom