Dok je pevačica sedela u jednom restoranu u blizini Pančevačkog mosta, neko joj je na parkingu uništio tri točka na „audiju“ Mira Škorić ljuta je zbog vandalskog čina, kad joj je naneta veća materijalna šteta.
Policija je izvršila uviđaj, pa pevačica očekuje da će krivac za ovo razbojništvo biti priveden i osuđen za uništavanje tuđe imovine.
Namerno su mi izbušili gume
I Anastasiji Buđić su pre nekoliko večeri izbušili dve gume na džipu „kia sorento“. Ona još uvek nije saznala ko je to učinio.
– Dok sam sedela u kafiću u centru grada videla sam da mi je neko isekao dve gume. Skočio mi je pritisak. Mislim da mi je neko to namerno uradio jer je pokušavao da se isparkira, pa je od nemoći sredio moje gume. Međutim, nije prvi put da mi se to dešava. Pošto mi u kolima visi igračka Plejboj zečice, mnogi po tome mogu da prepoznaju ko je vlasnik džipa – rekla je Buđićeva.
Autor: Balkan lifestyle/Kurir
Komentari
0 komentara