in

NEĆE VIŠE DA BUDE NARODNJAK: Indira od Popovića otišla kod Mitrovića!

Indira Radić odlučila je da napravi zaokret u karijeri. Nakon višegodišnje saradnje sa Sašom Popovićem, pevačica je nedavno napustila „Grand“ i prešla u „Siti rekords“, koji je u vlasništvu Željka Mitrovića.

Indira Radic, Popovic i Mitrovic

Radićeva će tako nakon saradnje sa „Grandom“ i nekoliko albuma koje je objavila ova produkcijska kuća, novi CD na kome uveliko radi izdati za „ružičastu imperiju“.

– Indira je rešila da napravi određene promene u karijeri, pa je novi izdavač logičan sled događaja. Ona je ostala u sjajnim odnosima sa čelnim ljudima produkcije „Grand“. Potpisala je ugovor sa „Siti rekordsom“, pa je sada očekuje rad na novom albumu, za koji mnogi veruju da će biti najbolji u njenoj dosadašnjoj karijeri. Ona planira da promeni i zvuk, pa će pesme više vući na pop. Indira se raduje saradnji sa Mitrovićem, sa kojim se dug niz godina poznaje – kaže izvor blizak popularnoj pevačici.

Tokom jučerašnjeg dana pokušali smo da stupimo u kontakt sa Radićevom, ali ona nije odgovarala na naše pozive i poruke.

Balkan Lifestyle/Kurir

Šta mislite o članku?

150 points
Upvote Downvote

Autor teksta: Dragan
Izvor:

Komentari

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Loading…

0

Komentari

0 komentara

Ana i Milan voditelji, Rada, Milica i Bane članovi žirija novog muzičkog takmičenja!

NOĆ VEŠTICA Seve i Andreana se unakazile!